Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Értesítések beállítása faceboo...

Értesítések beállítása facebookon? Kis segítség kéne!

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy nem csak arról jön értesítés facebookon, ha pl: írnak az üzenőfalamra, lájkolnak valamilyen kiírásomat, stb, hanem minden ismerősöm tevékenységéről.. Ha egy napig nem nézek fel, már több száz értesítésem jön. Át lehet ezt valahol állítani? Köszi előre is :)
2011. nov. 24. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Profil beállítások és ott nem kérek értesitést emailba
2011. nov. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nem e-mailben jönnek a dolgok, hanem a facebookon jelenik meg több száz értesítés..vagy ez erre is érvényes?
2011. nov. 24. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor nemtudom :)
2011. nov. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért köszi, h próbálkoztál! :)
2011. nov. 24. 20:40
 5/8 Ichimaru Gin válasza:
Jól sejtem, hogy a dolog ott a kis földgömböcskéhez szól? Mert akkor azt sajnos nem tudod kikapcsolni. Ha pedig a kezdő lapon jelenik meg, akkor annak meg az a lényege. Ha egyik sem, akkor szólj és megpróbálok kitalálni vmit! ;)
2011. nov. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, a földgömböcskéhez..most annak sztem az a lényege, h ha hozzászólnak a cuccaimhoz, lássam.. de itt most az van, h ha vki megoszt vmit, stb, az is a földgömböcskén jelenik meg.. így nem veszem észre néha napokig, ha vki hozzászól vmimhez vagy ilyesmi, mert ki néz át napi több száz értesítést..nem tom mennyire sikerült elmagyarázni :)
2011. nov. 25. 22:51
 7/8 Ichimaru Gin válasza:
Hát igen, azzal nem nagyon tudsz mit csinálni. Esetleg nézd meg még egyszer a fiókbeállításokat.
2011. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is ezzel van nagy bajom. Mindig irnak a csoportokba, és 1 percenként erről szólnak az értesítők. -.-

Nekem felül jobb oldalt, a facebook fejléc sorában van a képed kicsiben, a neved, Kezdőlap, és egy nyíl lefele. Arra kattints rá. Bal oldalt közvetlen a 3. felülről az Értesítések. Arra menj rá,és ott lehet majd pipálni,hogy miről jöjjön értesítés. Csak nekem nem engedi. Nem tudom én vagyok-e ezzel egyedül így. :\

2012. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!