Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valóban árt a laptopnak, ha...

Valóban árt a laptopnak, ha akkor is benne van az akku, amikor a hálózatról gépezek?

Figyelt kérdés

Több mindenkitől hallottam már,de én nem gondolom igaznak


Ha a hálózatra van kapcsolva,azt írja ki" csatlakoztatva,nem töltődik",és nem is meleg az akku.


Gondolatom szerint ennyire nem hülyék a mérnökök,hogy egy ilyen hibát hagyjanak ezekben az eszközökben.


2011. nov. 25. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan használd a lapidat is az akkuval együtt,akárcsak a mobitelódat,mert gondolom abból se kapod ki az akksit,ha pl hazaértél
2011. nov. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az akku direkt nem töltődik állandóan, csak ha a töltöttségi szintje egy bizonyos határ alá esik (általában 90-95%). ha végig küldenék neki a 220at akkor pár hónap alatt gallyra menne, így viszont elég sokáig kibírja
2011. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A regi laptopombol ki kellett venni az aksit, mert hulye dolgokat csinalt, ha benne volt es halozatba volt kotve. Az ujban bennetartom az aksit es semmi baja, pedig a nap 24 orajaban halozatban van.
2011. nov. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ja, az uj leptopom 1 eve van meg, a regi meg 2 evig szolgalt. Most az tesomnal van.
2011. nov. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kivettem, mert így nem ingadozik benne a töltés, ha pölö a hosszabbító bekapcsolása előtt nyomnám be a gépet.

G.

2011. nov. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én azt szoktam hogy bekapcsolom amíg nem jajgat hogy fogy az akku addig használom majd 10%nál mikor jajgat felrakom és így használom már nem veszem le. Feltölt csumára következő használatnál ha feltöltött ha nem megint megvárom míg lemerül és újra rá töltőre.
2011. dec. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!