Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú eszméletlenül a...

Miért lassú eszméletlenül a gépem a következő szituációban?

Figyelt kérdés

Adott játék pl: Assassin's Creed Brothehood (más játékoknál is hasonló a helyzet)


ajánlott gépigénye:


CPU: Intel CoreŸ 2 Duo E6700 2.6 GHz or AMD Athlon 64 X2 6000+ or better


RAM: 1.5 GB WindowsŸ XP / 2 GB Windows VistaŸ – Windows 7Ÿ


VGA: GeForce 8800 GT or ATI Radeon HD 4700 or better


DX: DirectX 9.0


OS: WindowsŸ XP (32-64 bits) /Windows VistaŸ(32-64 bits)/Windows 7Ÿ (32-64 bits)


a többi lényegtelen...


Ehhez képest az én gépem:

System: Windows XP 32 bits


CPU: AMD Athlon II X2 255 3.1 GHz


RAM: 3 GB


VGA: ATI Radeon HD 5500 Series 1024 MBytes


hol a hiba? Mit kéne tennem?


2011. dec. 12. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyenge a videokártya, bár nem írtad le milyen, de azt tippelem 5550, ddr2-es memóval.
2011. dec. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5570 ddr 3
2011. dec. 12. 17:20
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és a ram ddr2
2011. dec. 12. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen a grafikuskártya gyenge és bizony DDR2 ram köllene .

Gondolod , hogy más okozza nem tudom menyire értesz a REGEDIT beálÍtásokhoz ott nagyon sok mindent testre szabhatsz .Lehetséges háttérben fut valami program , vagy lemezgyorsÍtótár optimalizálás nem beállÍtott .A rendszer jelentős gyorsÍtása .Na sok ilyen is okozhat lassúságot .

De a grafikád gyenge és a ram meg DDR2-nek kellene lennie .

Az is lehet hogy el vannak álÍtódva a a ram értékek,vagyis a nemória nagyobb részét használja más program .Nos ha antivÍrusod Avast akor ott a gond ha nem akkor a ram értékek .Nézz utánna interneten mindent megtalálsz.

2011. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit értesz az eszméletlenül lassú alatt? Fps mennyi? És mekkora felbontáson?

Szerintem ezen nem kéne rosszul mennie a megfelelő beállításokkal, hisz nekem egy hd3650-el hibátlanul ment, lehet csak drivereket kéne frissíteni

2012. júl. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!