Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne meleged...

Mit csináljak, hogy ne melegedjen ennyire a laptopom?

Figyelt kérdés
Egy Acer Aspire 5530-as laptopról van szó, és az a gondom, hogy rettentően melegszik. Valamelyik nap fogta magát és leállt. Utána letettem a földre, 10 perc alatt lehűlt és működött. De ezt hogy tudnám megelőzni?
2011. dec. 23. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet venni laptop hűtő állványt.

Arra rakod a gépet és azon használod.

Nem nagy összeg.


[link]

2011. dec. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát Acer...

és valószinüleg jó pár éves nem?

BELÜLröl kéne kitakaritani

de azt lehet csak szerviz tudná ha nincs garancia akor az is pénz

hütö is jó ötlet

földre teted? de szobában "fent" hány fok van?

ha 20 fok felet böven akor ne csodálkoz

(föleg mint irtam régi laptop és piszkos belül)

2011. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát 3 év körüli ez a laptop, ha ez öregnek mondható, akkor öreg. Hát az az igazság, hogy elég meleg van bent, jóval 20C° fölött. És elég közel van a fűtőtesthez, és letettem a szoba másik végére a földre és szépen lehűlt. Most ahogy beindítottam, 70fokra ment fel a CPU hőmérséklete, de per pillanat 50 fok. Nem tudom, ez jó érték-e. De mihelyt leterhelem egy kicsit, elkezd melegedni és 70 fok felé is megy. Gondoltam én is, hogy ki kéne tisztítani, csak elég bonyolult szétszedni és a szerviz meg köztudottan drága. De valamit kellesz vele csinálnom. :S

És köszi a válaszokat! :)

2011. dec. 23. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:

50 fok jó de 70 se jó nem hogy felete.

probáld oda áthelyezni asztalt laptopot ahol leg hidegeb van persze te se fáz:P :D

2011. dec. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

de etöl független takaritás is kell

enyém 1.5 éves kb nemtudom és most takaritotam olajoztam venitálort

hát iszonyu nehéz volt :D :S

mert sok kis kábel volt amit nem lehetet simán bedugni csak szüken benyulkálva... szóval szervizt ajánlom inkább.

2011. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!