Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik rendszert ajánljátok?

Melyik rendszert ajánljátok?

Figyelt kérdés
Van egy Asus K0ab notebookom(250Gb odd,512mb hd4570,2gb ram,amd 2x2,1ghz proci.)maradjak az xp-nél, vagy simán menne windows 7-tel?előre is köszönöm a válaszokat!üdv,
2011. dec. 25. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
win7
2011. dec. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hdd elírtam. pörögne simán win7-tel?
2011. dec. 25. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
igen. win7
2011. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt még megkérdezném, hallottam, hogy nem terheli le annyira a gépet, hanem még növeli a teljesítményét. ez igaz? notebooknál?
2011. dec. 25. 18:36
 5/9 Edus:) ***** válasza:
én a dagobah rendszert ajánlom! :D viccet félre téve: xp.. win 7 sokat fogna rajta, meg az előírt memória 1gb. neked meg pont a fele van!
2011. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

edus: 512 a videókártya memóriája, utána van írva h 2 giga ram.

win7en, hacsak nem állítasz be minden csilli-villi hülyeséget, akkor memóriát leszámítva egyáltalán nem fogja vissza jobban a gépet, mint az xp. memória is annyi, hogy az xp 2-300 megájával szemben ez 4-500at eszik, de 2 gigából kifér az, hacsak nem akarsz nagyon durva memóriazabáló programokat használni (pl. photoshop nagy felbontású képekkel és azok durva cache-elésével), és pont az a 200 mega lenne a hiányzó rész.

viszont az se igaz, hogy gyorsítaná a gépet :) inkább kényelmi funkciókban jobb, nem teljesítményben. ha olyan rendszert akarsz, ami még kevésbé terheli a gépet, akkor dobj fel egy fapadosabb linux disztribúciót is másodlagos oprendszernek, átlagfelhasználóként filmezni/netezni tökéletes

2011. dec. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! hát nem photoshopra kellene, hanem egy két játék jobban elmenne vele, mint win xp-vel? ramot idővel veszek még bele 1 vagy 2 gigát.amúgy netezni kéne inkább, filmezni stb.
2011. dec. 26. 11:43
 8/9 A kérdező kommentje:
mert ahogy néztem, a driverek elég régiek hozzá xp-re, gondolom win7-re újabbak.
2011. dec. 26. 12:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem árt megnézni azt sem hogy van-e minden driverből win7-es. Egyébként simán kellene futnia rajta a Win7-nek.
2011. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!