Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linuxhoz értők! Jól gondolom...

Linuxhoz értők! Jól gondolom a dolgokat és mik a tapasztalatok linuxről?

Figyelt kérdés

Feltettem és a benyomásaim annak ellenére hogy nehezebb megtaláni mindent, pozitív.

Szóval: tényleg nem kell vírusírtó?

Transmission helyett lehet más torrentletöltőt is használni?

Amsn az egyetlen msn fajta program?

Érdemes mindig frissíteni a szoftvert? Felajánlotta.

Mintet raktam fel és most az van , 11-es. Jó fajta? Azon belül a Gnome


2011. dec. 25. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Amsn helyett használhatsz pidgin-t is
2011. dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 legendavagyok01 ***** válasza:

A windows-osok érdekében (vagy ha windows is van egy gépen) nem baj ha van vírusirtó, de nélküle is lehet élni, a tűzfal használata viszont ajánlott.

A Transmission nekem oké Ubuntu-n, biztosan van más is, ami megy Linux-ra (a Vuze biztosan).

A frissítések hasonlóak a windows-hoz, általában problémákat orvosolnak, illetve javulnak, frissülnek eszközök (pl. a kernel is, ami igazán hasznos lehet). Ezek nélkül is lehet élni, de jó ha frissítve van.

És végül a 11-eshez itt van a magyar nyelvű felhasználói kézikönyv:

[link]

És egyébként is érdemes a kérdéseiddel keresni a Linux Mint közösséget.

2011. dec. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!