Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kép alá zenét szeretnék...

Kép alá zenét szeretnék tenni. Nem videót akarok, csak egyetlen kép alá. Milyen lehetőségem van? Kezdő vagyok-e téren. Lehet butaságot kérdeztem, de hátha van ilyen lehetőség.

Figyelt kérdés
2009. máj. 20. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarsz vele kezdeni?

Ha csak gépen akarsz nézni egy képet, alatta zenével, akkor csinálj egy powerpoint bemutatót.

Ha dvd lejátszón akarod nézni, vagy netre fel akarod tenni, hogy más is megnézhesse, akkor mégiscsak videót kell belőle készítened. A legegyszerűbb moviemakerrel. Behúzod a képet és a zenét (a képet széthúzod, hogy végig mutassa, amíg szól a zene), majd elmented. És kész.

2009. máj. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végülis igen, valakinek készítettem egy szülinapos képeslapot és az alá gondoltam. Próbálkoztam a videóval is,de a zene természetesen hosszabb volt,és már csak egy fekete kocka látszott. Akkor újra megpróbálom, ahogy írtad. Köszönöm!
2009. máj. 20. 14:13
 3/3 anonim válasza:
Tudom hogy ezt a kérdést nem én indítottam de nekem ez nagyon jól jött köszönöm!!!
2011. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!