Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Dunaharasztin milyen kajakozás...

Ronai kérdése:

Dunaharasztin milyen kajakozási lehetőség van 10 éves fiúnak, v. környékén. Ft/hó? Mikor érdemes kajakot venni ha most kezdő?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a környéket igy egyesületet nem tudok mondnai. Kajkot egyesületben mindenképen fognak adni valoszinüleg eveőt is azt viszont valoszinüleg érdemes sajátot venni.
2011. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Haraszithoz Csepel és a KDSE van legközelebb..kb ugyanolyan messze van a kettő..a KDSE lényegében a Dunavarsányi edzőtáborral szemben van (konkrétan az már Szigethalom nem Varsány). Igazából teljesen mindegy melyiket választja ebben a korban..legjobb ha leviszi a fiút mindkét telepre és a fiú eldönti melyik a szimpatikusabb neki..KDSE családiasabb mint Csepel, én mondjuk Csepelt választanám az én fejemmel, de ő tudja melyik a neki szimpatikusabb. Hajót venni meg felesleges még..egyesület ad neki kajakot (egyelőre mini kajak) amit pénzkidobás megvenni mert 1-2-3 év mulva lehet kidobni mert a gyerek kinőtt belőle és nem lehet kinek ezeket eladni. 15-6 évesen elég beruházni, de ha jók az eredmények az egyesület úgyis ad neki fullos hajót, ha nem teheti meg az egyesület akkor érdemes csak venni..majd az idő eldönti.. még pár évig nem kell ezen rágódni.. Árakat nem tudok..nem szoktak egetverőek lenni a tagdíjak, pár ezer forint/hó..idővel ez is eredményfüggő lesz..minél jobbak az eredmények annál kevesebb, legalábbis amikor én még kajakoztam pár éve így voltak.. kajakkenusport.hu-n fennt vannak az egyesületek adatai, elérhetőségei, fel kell őket hívni aztán helyre igazítanak.
2011. jan. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja igen...ha valamire akkor lapátra már most érdemes költeni..az olyan mint a katonának a puskája..az csak az övé..csak azt fogja igazán érezni, meg mindenkinek máshogy van a hosszúság..forgatás beállítva..bár kétlem, hogy ezek egy kezdő kajakosnak számítanak, vagy éreznek lényegi különbséget..majd idővel ezek is kialakulnak, de a lényeg, hogy lapátot azt szerezzen be neki sajátot!
2011. jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr. Sükösd László válasza:
www.dmtk.hu
2011. jún. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!