Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot szeretnék venni...

Laptopot szeretnék venni hatvan és nyolcvanezer forint között. Hol kaphatnék ennyiért és milyet? Miket tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A laptopom mostanra teljesen tönkrement, Édesapám vette, Ő külföldi. Anyukám azt mondta, csak ennyi pénzért hajlandó nekem laptopot venni. Milyet vehetne ennyi pénzből? Kérlek segítsetek.
2012. jan. 1. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
vatera
2012. jan. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem értek hozzá, érted? Nem tudom melyiknek van szép színe, melyiken lehet rendesen játszani. Nem értek hozzá, úgyhogy ennyi, hogy vatera semmit sem segít.
2012. jan. 1. 18:12
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem kell értened hozzá, hiszen a kereted meghatározza, hogy milyet tudsz venni!

Azonos áron nagyjából azonos teljesítményű gépeket találsz, de szinte mindegyikhez le vannak írva a paraméterek!

Keresd a legnagyobb teljesítményértéket a legkisebb áron!

2012. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem segítenél? Elmondom milyet szeretnék és mit szeretnék ha futna rajta rendesen és Te talán megtudnád mondani, hogy van e ilyen ennyi pénzért. Kérlek.
2012. jan. 1. 18:29
 5/17 anonim ***** válasza:
?
2012. jan. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

A mostani laptopom egy Toshiba Satellite A200-1iw, azzal tisztában vagyok, hogy ennyi pénzért az új laptopom harmadannyit sem fog tudni, mint a régi.


Filmezni és zenélni szeretnék rajta, de leginkább zenélni, szeretném ha lejátszaná a HD dolgokat is, ez jelenti azt, hogy szép a színe? Vagy azt, hogy mondom? Szeretnék játszani rajta, ha van erre esély, a Sims 3 fut a mostani laptopomon, de valaki azt mondta, hogy egy olyan gép amin megy minimum száztízezer úgyhogy azt hiszem erről le kell tennem. Az interneten csak a Facebookot, a Youtubet, a New York Times-t és egy torrent oldalt használok. Nem számít az sem, ha notebook, csak a kijelzője nagyobb legyen 10-nél mert attól kifolyik a szemem. Remélem nem mondtam annyira ostoba dolgokat.

2012. jan. 1. 18:42
 7/17 A kérdező kommentje:
És azt elfelejtettem, hogy a Safari böngészőt szeretném használni..
2012. jan. 1. 19:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez végülis jó azokra, amiket mondtál: [link] rendszer meg lehet ez: [link]
2012. jan. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De ha nagyon kell a Safari, akkor rakhatsz rá Xp-t is: [link] RAR kicsomagolás: [link]
2012. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kiindulásnak nem rossz és hálás vagyok a segítségért, de ennél lehet egy kicsit drágább, mert akkor talán lehet fehér színű és lehetne olyan, aminek le vannak kerekítve a sarkai. De ha nem megoldható ez már, akkor megbarátkozom azzal amit most küldtél. Mindenkinek ment a zöld tappancs.
2012. jan. 1. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!