Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a probléma? Vettem...

Mi lehet a probléma? Vettem egy GeForce GT 240-es 512 MB-s videókártyát. Telepítettem ahogyan azt kell de a monitor elszáll majd visszatér és ezt írja ki "a képernyőillesztő nem válaszolt majd helyreállt"

Figyelt kérdés
Mi lehet a probléma? Vettem egy GeForce GT 240-es 512 MB-s videókártyát, előtte Geforce 7300 GT-m volt. A régi VGAt kivettem és behelyeztem az új VGA-t majd feltelepítettem a hozzá kapott drivert és sikeresen futtattam. Ezt követően a gép újraindult és eleinte jól működött de miután elindítottam a Fifa 11-et a képernyő villogott és kockázódott, csíkozódott majd vagy elindult vagy kilépet a játékból. Néha csak úgy netezés közbe lefagyott majd visszajött a kép és ezt írta ki "a képernyőillesztő nem válaszolt majd helyreállt" ezt egyre gyakrabban csinálta. A hab a tortán az volt amikor később újra bekapcsoltam a gépet a monitor semmit nem jelenített meg pedig a gép betöltött és ha néha olyan kedve volt elindult a monitor is de szinte azonnal le is fagyott és elment a kép. Mi lehet az oka? Alaplapom: ASUS M2N RAM: 2GB Processzor: AMD Athlon 3800+
2010. okt. 4. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Uninstalláld a drivert és telepítsd újra.
2010. okt. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vagy a régi és az új driver összeakad
2010. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mielőtt feltettem volna az új drivert a régit töröltem! Mi lehet a gond az Alaplap gyenge vagy a proci? vagy ez nincs összefüggésben? Telepítsem újra a gépet?
2010. okt. 4. 21:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Először húzd újra a Windowst. Ha akkor se jó, szerviz.
2010. okt. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mielött ujra telepítenéd próbáld meg az nvidiaoldalán ahol felismeri a videokártyát és előhozza hozzá a legujjabb illesztőprogramot
2010. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Újra telepítettem és leszedtem a legújabb illesztő progit és már működik! KÖSZÖNÖM :)
2010. okt. 6. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!