Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnt a D: meghajtó. Hogyan...

BubbleBumm kérdése:

Eltűnt a D: meghajtó. Hogyan lehetne visszavarázsolni?

Figyelt kérdés

2x is telepítettem Win7 Ultimate 32bit rendszert, de valami miatt eltűnt a D: meghajtóm. Telepítésnél a C:-t formáztam, de úgy tűnik hiába. A D: meghajtót pedig semmiképp nem akarom formázni, hisz azon vannak a dolgaim (programok, képek, zenék, stb)

Nézegettem pár oldalt, hogyan lehetne visszatenni, néhányan írták a registry-t. Abba nem merek belepiszkálni, hátha elrontom (megjegyzem, ennyira azért nem értek hozzá).


A laptopom Acer Aspire 6920G - előzőleg WinXP volt rajta.

Előre is köszönöm a segítséget.


2012. jan. 3. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha eltünt, akkor az azért lehet, mert formázatlan. De ha van rajta adat, akkor nem tudom.

EASUS Partition Magic - telepítsd fel ezt a programot és nézd meg, hogy ezzel megvan? És milyen állapotban?

2012. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a win 7 elvileg másfajta ntfs-t (fájlrendszert) használ mint az xp

Itt nézd meg

Számítógép(jobb gomb)Kezelés/Lemezkezelés

Ha itt sem látod akkor...

2012. jan. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Látom a másik meghajtót, annyi szabad hely van benne, amennyinek kell lennie, viszont fogalmam sincs hogyan tudnék hozzáférni.


2. válaszoló: Rendben látom a partíciót, de nincs neve. Itt van egy kép róla: [link]

2012. jan. 4. 00:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem kell már segíteni, megoldottam a problémát. :) D helyett T lett a partíció neve, de legalább működik!
2012. jan. 4. 01:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Varázsolni?

Sáros folyó széles tó

Gyere vissza meghajtó xxxxxxxxxxxxdddddddddddddd

2015. szept. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!