Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Nemrég...

Tudnátok segíteni? Nemrég hozta vissza a szerelő a számítógépünket. Ehhez kapcsolódva lenne pár kérdésem. (lent)

Figyelt kérdés

1.Mikor bekapcsolom és bejön az üdvözöljük kép kb. 2 percet kell várnom és utána is ennyit (régen nem kellett).

2. Ha megnyitok egy programot, nem jelzi a tálcán. Miért?

3. Nem megy a hang se, ha be van dugva a hangfal, vagy fülhallgató.

4. Nem működik a másolás/kivágás és utána beillesztés se.

Eddig ezeket vettem észre.

Mi a baja ennek a szerencsétlen gépnek? :(


2012. jan. 8. 17:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Kontár szerelő. Szerintem a driverek sincsenek felrakva normálisan. Valaki aki ért hozzá annak normálisan újra kellene telepíteni.
2012. jan. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
milyen operációs rendszer van rajta ?
2012. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:(

nem lett újratelepítve, sztem a winchesterrel van a gond, de a bolond a tápot cserélte ki benne

2012. jan. 8. 17:30
 4/10 A kérdező kommentje:
xp
2012. jan. 8. 17:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában a PC boltokban dolgozó úriemberek nincsenek épp szakmailag a toppon. Jobb esetben is csak egy átlag felhasználó szintjén állnak. Nem igazán éri meg rájuk bízni semmit.
2012. jan. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
gyakorivalasz2: szerintem mi sokkal jobban megállnánk a helyünket. :)
2012. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor ez felesleges kör volt, olyan szervizbe vidd el ahol hozzáértő emberek vannak. Az ilyen kontár emberek "munkáját" csak meg kellene szüntetni!
2012. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ok

de senki nem tudja mi a baja?

2012. jan. 8. 19:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Én leírtam az elő válaszomban. El kell vinni egy olyan emberhez aki ért hozzá és újratelepíti, mert ezek én sem tudom a megoldást, pedig elég jól ismerem a gépeket.
2012. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ok
2012. jan. 9. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!