Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma oka (win7)?

Mi lehet a probléma oka (win7)?

Figyelt kérdés
Amikor az intézőben belépek egy mappába, amiben pl. rengeteg kép van, a miniatűr nézet betöltése közben a következő hibaüzenetet kapom: "A windows intéző működése leállt". Ezt követően az intéző újraindul és visszatér a tálcára.
2012. jan. 15. 17:55
 1/2 lordsithlord ***** válasza:
Valószínűleg vagy túl sok kép van a mappában a gép memóriája számára, így mikor elkezdi a miniatűröket betölteni, akkor a memória megtelik és a Win7 a rendszer stabilitásának védelmében a gondot okozó folyamatot újraindítja, vagy van egy túl hosszú nevű fájl a képek között, így a Win7 nem tudja kezelni és emiatt indítja újra a folyamatot, vagy pedig szimplán van egy hibás fájl a mappában. Mindenképpen az Intéző instabillá válik és a rendszervédelmi egység újraindítja a folyamatát, hogy elkerülje a rendszerösszeomlást.
2012. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyik rokonom laptopján jelentkezett a probléma. Korábban én is találkoztam már a jelenséggel otthon az asztali gépemen. Talán akkor még nekem is Windows 7 volt. Az említett laptopban 4 GB RAM van, szóval nem gondolom, hogy ez lenne a probléma, de megnézzük kevesebb képpel egy mappában, hátha... :)
2012. jan. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!