Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopom sípol, pedig nyitva...

Laptopom sípol, pedig nyitva van. Miért? Ki lehet ezt kapcsolni?

Figyelt kérdés
Normál esetben ugye akkor sípol, ha kikapcs nélkül akarná az ember becsukni. Most ha épp előtte ülök, akkor csinálja, ha hozzáérek a kurzormozgatás céljából, egyenesen süvít, fáj tőle a fejem. Mi a franc baja lett? Nem lehet kikapcsolni ezt a sikító funkciót valahol?
2012. jan. 17. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Garancia szerviz, szerviz.
2012. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Basszus, fél éve vettem, de már 3 szor volt szervízben, mert mindig elszállt a windows rajta(, rózsaszín lett a képernyő). Most megint gebasz? Ne már... Csak ki lehet valahogy kapcsolni! Mit tudom én: Beállítások, sikítás be átállítani sikítás ki, alkalmaz, ok. Semmi ilyen?
2012. jan. 17. 15:01
 3/7 anonim válasza:
Vedd ki belőle a sípolót.
2012. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

XD

de nem viccböl sípol

szóval kuka lesz

ha van rá garancia még cseréltesd ki ami enyiszor hibás az már ki kell nekik.

de ha midnegy akkor ved kis sípolót aztán majd kuka a laptopodnak

ha meg nincs rá garancia akkor nemtudom akor is kuka lesz méginkább :S

biosban nemtudod kikapcsolni

valahol a sipoló meg forasztva van igy max lefeszinteni tudod róla de nem ajánlom

2012. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és pl. hdd is sipolhat azt meg lesetudod "tépni" se
2012. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Öcsém! Kijött egy technikus, neki nem sípolt. Szobatársam odaült, nem sípol. Behalok! Nyúlok felé sípol. Eszem elmegy!

Áttettük a szoba másik felébe és nekem se sípol! Visszatettem, megint. Tehát az asztalon csak én nem használhatom. Még jó, hogy mobil. Mik vannak...

2012. jan. 18. 11:49
 7/7 anonim ***** válasza:

jaaa hát iylen szokot leni ritkán

bezavarhat valami

mobilod

karórád

más elektronikus eszközök

stb...

hát akor van elöre lépés:)

ilyenekre kellhet figyleni ha megint kezdené nincs e valami ami bezavarhat

töröltem kérdést sok szerencsét:)

2012. jan. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!