Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopom 3 pittyen és nem...

Laptopom 3 pittyen és nem kapcsol be! Mi lehet a gondja? Tegnap még semmi gondja nem volt kikapcsoltam és ma mikor beakartam kapcsolni ezt csinálta

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű hogy egyik hardver gondolt egyet és elköltözött az örök vadászmezőkre.
2010. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyiből nehéz lesz megállapítani a hiba okát. :P Remélem, hogy ezt Te is érzed.


Nodeviszont. Le tudod írni, hogy az a 3 sípolás pontosan milyen? Itt arra gondolok, hogy pl az első sípolás hosszú, a másik kettő meg rövid, vagy mindhárom rövid, vagy ezeknek a többi kombinációja. Ill. írd le a laptopod típusát is.


Ugyanis ezek a sípolások nem ok nélkül lettek kitalálva, ezek hibakódok, ami alapján, már talán tovább juthatunk a hiba felderítésének érdekében.


Viszont az a probléma, hogy mindegyik BIOS-nak más féle a hibakód jelzés rendszere. Ezért kéne a laptopod típusa is. :)

2010. dec. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi irtam emailt
2010. dec. 14. 18:53
 4/7 A kérdező kommentje:
hp pavilion dv 6000 3 rövid pittyenés
2010. dec. 14. 18:54
 5/7 anonim válasza:
Szerintem a memória(RAM)ment ki.Próbáld meg kicserélni!!!!
2010. dec. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha 3 rövid, akkor nagy valószínűséggel RAM hiba. Próbálj beletenni másik RAM-ot. Jobbfej számtechboltokban lelehet beszélni az eladóval, hogy ott a helyszínen belepróbáltok 1 ramot, és ha jó azzal, akkor megveszed. :)
2010. dec. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
sziasztok!vga chip hiba volt köszi boldog karit
2010. dec. 25. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!