Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy fülesem mikrofonos...

Van egy fülesem mikrofonos pontosan Genius HS-05A és azlenne a problémám h nemhallanak a mikrofonjában csak azt amit példáula gépen belül csinálok pl:zene most vettem egy mikrofont is és ugyanez. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 19:23
1 2 3
 1/23 djhell ***** válasza:

szerintem stereo mixel wan a baj :)

win7/vista, akkor start, vezérlőpult, hardver és hang, hangeszközök kezelése,felvétel, és ott kell lennie sztereo keverő -nek, jobb gomb rá és letiltva és kész is :p

2012. jan. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ésha nekem xp-m van ugyanez?
2012. jan. 25. 15:18
 3/23 djhell ***** válasza:

nem irom le itt találsz 1 vidit h h csináld :)

http://www.youtube.com/watch?v=tiW4lj5ZUNc


ha nem látszana jól, akkor óra melletti kis hangszóró ikonra kattint, onnan már mennifog, a lényeg, hogy stereo mix itt se legyen kipipálva :)

2012. jan. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Őő azlenna a probléma hogy nálam ügye behozom ezt a hangerőnél tulajdonságot addig minden oké de nekem úgyvan hogy amikor ottvagyok alapból nemtudok átváltani egyből felvételhez hanem ott fönt keverőnél kell váltani h oda kerüljhek hogy felvételhez nam1 és amikor ott vagyok nincsen hogy mikrofon! csak hogy stereo mix.
2012. jan. 25. 17:59
 5/23 A kérdező kommentje:
vagyis van 3 db Input digital input Output és ott olyanok vannak h recording volume CD volume MIC volume LINE volume és stereo mix
2012. jan. 25. 18:01
 6/23 djhell ***** válasza:
stereo mixhez sehol nem találsz jelölőnégyzetet hogy működjön-e vagy sem?
2012. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
vanott stereo mix
2012. jan. 25. 18:20
 8/23 djhell ***** válasza:
akk vedd ki előle a kis jelölőnégyzetből a pipát :)
2012. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
deha kiveszem onnan a pipát muszéj vmeik másikra rákell meni mer különben nemtudom le okézni... melyikre mennyek? LIne volume cd volume mic volume vagy recording controll?
2012. jan. 25. 18:48
 10/23 djhell ***** válasza:
micesen próbáld meg :) ha úgysem akkor sorban a másikokkal is de ennek mennie kell :)
2012. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!