Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnál egy ilyen photoshop...

Tudnál egy ilyen photoshop tutorialt ajánlani aminek segítségével ezt meg tudom csinálni?

Figyelt kérdés

Kezdő photoshoppos vagyok és arra lenne szükségem, hogy ha két képet akarok összevágni, szóval az egyik képből ki akarok vágni mondjuk egy embert, és rá akarom tenni egy másik képre, mert azzal a háttérrel jobb lenne, akkor a fényeket hogy állítsam egymáshoz?

Mert ugye mind a kettőnél teljesen más lesz a fényerő meg az árnyék meg mindenféle, szóval hogy lehet azt megcsinálni hogy ne legyen feltűnő hogy 2 képből van összerakva? Tud valaki egy ilyen tutorialt? Vagy ha nincs tutorial akkor úgy nagyjából miken kell állítani? Kössz.


2012. febr. 2. 10:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Találtam már jópár háttércserés tutorialt de azt egyik sem írja le hogy hogy kell a fényeket egymáshoz igazítani. Csak kivágja meg berakja és kész. De én össze akarom hangolni a kettőt hogy tényleg olyan legyen mintha eredetileg is egy kép lenne.
2012. febr. 2. 11:20
 2/2 anonim válasza:

Ez meglehetősen képfüggő, de én a következőkkel próbálkoznék:

Image/Adjustment/Levels

Image/Adjustment/Curves

Image/Adjustment/Hue/saturation

Valamint a rétegek blending módjaival.


Nem tudom mennyire vagy kezdő, ha ezeket tudod használni, hozzá lehet igazítani a képedet a hátterhez.

2014. febr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!