Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most vettem egy nagyon drága...

Most vettem egy nagyon drága vadi új gépet, de félek hogy le fogják nyúlni! Van olyan program, vagy valami kis kütyü amivel nyomon lehetne követni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 15. 01:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Csavarozd le a padlóra vagy a falhoz pár 20-as csavarral.
2012. febr. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Jó esetben nem tudja csak úgy lenyúlni valaki!Vagy volt már nálatok betörés esetleg?Egyébként,nem kell reklámozni mindenfelé,hogy új géped van,íkkor talán elkerülheted,hogy "lenyúlják":D
2012. febr. 15. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ezt figyu :

[link]

2012. febr. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lindmayer ***** válasza:

na, az ilyen programok nagyon kamu dolgok

bocs, evvel csak a hülyéket lehet elkapni

az értelmes tolvaj első dolga formázni a merevlemezt, ha a biost jelszóval láttad el, azt kiüti

ennek az elmulasztása olyan dolog, mint a lopott telefonban hagyni a sim kártyát

2012. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az oldalon lévő szöveg analfabéta-hajlamokra utal.. :\
2012. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég tré. Ha gépet lopnék nekem is az lenne az első dolgom hogy hdd format, de legalább is a vinyót nem bootoltatnám max live cd.

Azért egyszer ki lehet próbálni :)

2012. júl. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!