Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet levenni az írásvéde...

Hogy lehet levenni az írásvédettséget a mappáról, és a fájljairól?

Figyelt kérdés
Minden lehetséges módon megpróbáltam, de mindig visszaállítja magát. Újra lett telepítve a gépem, és a mappa írásvédett volt, és nem engedi megnyitni a benne lévő fájlokat! Se áthelyezni, és másolni sem! Ha leveszem a tulajdonságokban az írásvédettséget, azt írja kész, de amit visszamegyek újra ki van pipálva! Mit csináljak?
2012. febr. 17. 15:45
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Amúgymeg rendszergazda vagyok!
2012. febr. 17. 15:45
 2/19 anonim ***** válasza:

Én bevágnék neki egy Hiren's Boot CD-t, aztán röhögnék a pofájába az összes Winfos biztonsági intézkedésnek...

Kimásolnám ami kell, majd fütyörészve folytatnám, amit abbahagytam.

G.

( [link]

2012. febr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ÉS azok között melyik fájlkezelőt használjam?
2012. márc. 10. 12:32
 4/19 anonim ***** válasza:

Fájlkezelőt?

Egy Windows indul a CD-ről és azt tudod használni, mint a sajátodat. Persze vannak benne fájlkezelők is, de ide feleslegesek.

G.

2012. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De az a windows nem veszi figyelembe, hogy nem lehet másolni azt a mappát?
2012. márc. 10. 19:24
 6/19 anonim ***** válasza:

Nem. Az lesz@rja.

G.

2012. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ma kipróbáltam, és hát DE mégis figyelembe veszi! Találtam valami mini win98-at is! Azzal lehet, hogy boldohulnék?
2012. márc. 11. 08:39
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én ajánlottam valamit, vagy megfogadod vagy nem. Ha nem akarod használni akkor ne tedd, de akkor ne gyere nekem másik megoldásokkal mert én sem értek mindenhez.

G.

2012. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De mondom megpróbáltam és nem működött.
2012. márc. 11. 12:59
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem nyitja mega mappát és nem is végezhetsz műveleteket a tartalmával?

G.

2012. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!