Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ajánlanátok laptopokat max.200...

Ajánlanátok laptopokat max.200e forintért?

Figyelt kérdés
Lehetőleg ne legyen Acer
2012. febr. 28. 18:12
 1/8 anonim válasza:

Attól függ mire szeretnéd használni (pl. ha játszol akkor a memóriának ajánlott 4 vagy több gigásnak lennie), kell-e rá op rendszer vagy majd teszel rá, ujjlenyomat olvasóval szeretnéd, numerikus billentyűzet se rossz ha van, vagy bluetooth bár az most már szinte minden gépen van. Én mondjuk egy hp vagy dell laptopot ajánlanék, mint ezek:

[link]

[link]

2012. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Hát játékra sokat használnám, meg netezésre, és sok hely kell, meg numetikus bill. és bluetooth se árt.. és hát az op-t meg tom oldani, de a Win7 nem hátrány:$

2012. febr. 28. 18:43
 3/8 zsomkovacs ***** válasza:

[link]


Lenovo nagyon jó gépeket gyárt, szerintem ez "főként játékra" tökéletes. Van rajta bluetooth és windows 7 Home Premium x64, 8 GB memória, és a merevlemeze is meglehetősen nagy, 750 GB. Numerikus billentyűzetről nem találtam információt.

2012. febr. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2012. febr. 29. 13:43
 5/8 anonim ***** válasza:
én hp paviliont ajánlanék
2012. febr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zsomkovacs ***** válasza:
Ha HP-t, akkor se azt, amit az első linkelt. Azzal a processzorba integrált grafikus vezérlővel nem fogsz játszani.
2012. febr. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem értek a procikhoz, elmagyaráznád?:D
2012. febr. 29. 21:10
 8/8 zsomkovacs ***** válasza:

A processzorával nincs baj, az elég erős. Továbbá tartalmaz egy gyenge videovezérlőt, amivel max. filmeket fogsz tudni nézni. Viszont nem raktak bele egy videokártyát is a gépbe, tehát ez a processzori vezérlő végzi az összes grafikus számítást. Játékokhoz sajnos ez nem elég.


Amit én linkeltem, abban van egy Radeon HD6670-es kártya, az már (laptopoknál) egész erős, ha nem is max. grafikán, de mindenképpen fogsz tudni játszani vele.

2012. márc. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!