Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség ezek között:...

Mi a különbség ezek között: Notbook, netbook, tablet, és laptap? Melyiket lenne érdemes megvenni? Asztali számítógépem van.

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Notebook és laptop ugyanaz, hordozható számítógép.


A netbook olyan, mint egy notebook, csak sokkal kisebb, egy kistáskába is befér, tényleg csak netezésre érdemes megvenni, filmezni, játszani túl kicsi.


A tablet még kisebb, azon is max. netezni érdemes.

2012. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előzőhöz annyit fűznék hozzá, hogy legjobb tudomásom szerint a tablet a másik hárommal ellentétben érintőképernyős és szvsz. sz@rt se ér.

G.

2012. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Netbook:kis laptop,inkább netezésre,ilyenekre jó

Notbook és laptop:ezeket egybe irtam,mert szinte ugyanolyanok,nagyobbak mint a netbook,és több dologra lehet használni.

Tablet:ez érintõképernyõs.ezt is inkább netezésre ajánlom,bár enyémen,filmet is lehet rajta nézni,online játékokkal is lehet játszani.de ez minõségtõl függ.

Ha venni akarsz:én a Macbookot ajánlom.nekem is az van tablet mellett,és kitünö.minöségi gép,amilyen jó,olyan drága.dehát VILÁG LEGJOBB LAPTOPJAI....

2014. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!