Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linkelnétek olyan laptopokat...

Linkelnétek olyan laptopokat játékra, ami 150eFt értékben van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 21:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

[link]



Én ezt néztem, ki remélem kapok kritikát, nem tudom jó döntés lenne-e.

2012. márc. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez nem igazán egy gamer laptop.


Mondok egy régi bölcsességet: ha játszani akarsz ne laptopot vegyél, hanem asztali gépet, ugyanis a laptop (bár létezik izomállat fajta is) alapvetően nem erre lett kitalálva míg egy asztali gép képes kiszolgálni az ember ilyesfajta igényeit.


De nézd csak meg, hogy 150.000-ért milyen laptopot és/vagy asztali gépet tudsz venni!



De ha mindenáron laptopot akarsz akkor pl.: ezt tudom ajánlani:


[link]

2012. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
igen, azt elfelejtettem írni hogy acert ne:D én se ajánlom az acert
2012. márc. 9. 21:30
 4/40 A kérdező kommentje:
ilyen sz.rságokat ne írjatok, hogy játékra nem való a laptop, ez a legnagyobb hülyeség amit hallottam.
2012. márc. 9. 21:31
 5/40 anonim ***** válasza:
80%

Pedig van benne igazság, de mindenki a saját maga tapasztalja meg ugye, amikor már mindegy...

Én a helyedben még a konzolon is elgondolkoznék.



Amúgy meg nézz szét ezen az oldalon www.ipon.hu

2012. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
60%
2-szer ennyiért linkelek olyat, ami alkalmas játékra
2012. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
64%

"ilyen sz.rságokat ne írjatok, hogy játékra nem való a laptop, ez a legnagyobb hülyeség amit hallottam."


Minek neked laptop, ha ezt se tudod?

Bármikor összedobok neked nagyon szívesen egy asztali gépet 150-ért egy ugyanilyen árfekvésű új laptop ellenfeleként, de szerintem neked nem tetszene a végeredmény.


Kaphatsz jó gamer laptopot, de ne ebben az árkategóriában keresgélj szerintem...

2012. márc. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

mindenkit lepontozok mivel, látszik hogy nem értitek:D

3 éve vettem egy dell laptopokat, akkor 140 ért, dual core 2ghz, intergrált vga, 2gb ram, és eddig mindent elvitt mediumon,alapon, és semmi baja se volt napi 12 óra játék , 24 óra online idő miatt, szal nőjetek fel,és fejlődjetek, mert a világ elmegy melletted.

Azt persze nem mondom, hogy 150ért jobb laptopot kapok mint asztalit, mert az hülyeség lenne.

2012. márc. 9. 21:52
 9/40 A kérdező kommentje:
ja, megjegyzés: nem okoskodást kértem, hanem linket.
2012. márc. 9. 21:53
 10/40 anonim ***** válasza:
61%
Én meg mindenkit felpontozok, ennyi. Amúgy ha ennyire jó vagy, akkor mér mi linkeljünk? Vegyél egyet, aztán kész. Egy rakás játékot feltudnék sorolni, ami megse nyikanna egy 150 ezres laptopon.
2012. márc. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!