Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Linkelnétek olyan laptopokat...

Linkelnétek olyan laptopokat játékra, ami 150eFt értékben van?

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 21:09
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem mi nem indulna , hanem melyik lenne a legjobb gép ebben a kategóriába.
2012. márc. 9. 22:02
 12/40 anonim ***** válasza:

Whááá és biztos videokártya szaggató, memória füstölő játékokkal játszottál.


Én elhiszem, hogy 1-2 jól optimalizált játék minimumon-közepesen elszaladgált rajta 800*600-on, de ha ráeresztek egy olyan játékot, ami megköveteli a vasat, akkor egy ilyen árfekvésű laptop befosik.


Ha meg leírod, hogy JÁTÉKRA KELL laptop és erre 150.000 Forintot szánsz...hát hogy is mondjam... :P


Pontozzál le nyugodtan, engem ez nem zavar.

De téged nagyon zavarni fog, amikor felteszed nyálcsorgatva valamelyik mai játékot és minimum beállítások mellet is kihányja a procit a gép.


Ha mégis asztali gép kellene, szólj szívesen segítek összerakni egyet.

2012. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

@22:09: Hagyd, ő jobban tudja úgyis.


A laptop NEM játékra való.

Igen, LÉTEZIK gamer laptop, de az olyan 300.000 Ft-nál KEZDŐDIK árban.

Ja és, hogy tisztában legyél vele, azért mert mondjuk egy aknakereső elfut a gépen, az nem lesz gamer laptop.

2012. márc. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

"nem azt kérdeztem mi nem indulna , hanem melyik lenne a legjobb gép ebben a kategóriába."


Szerintem meg a kérdés vagy inkább kérés így szólt:


"Linkelnétek olyan laptopokat játékra, ami 150eFt értékben van?"



Ha már lepontozod azokat akik hasznos válaszokkal látnak, el, akkor legalább tudjad, hogy milyen kérdést tettél fel.

2012. márc. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

22:09

igazából 1024 en játszottam,meg 1366 on,

igazából kinéztem egy toshiba l750-1h3 at szerinted milyen lenne ebbe az árkategóriában , vagy ennyiért tudnál jobbat?

2012. márc. 9. 22:21
 16/40 anonim ***** válasza:

De mi a franccal játszottál? Írd már le


Amúgy a GT 520M kb irodai feladatokra jó. A proci is gyenge a mai játékok igényeinek. Régebbi játékokkal, meg COD-al játszhatsz vele minimumon, de egy durvább játéktól agyonfossa magát az egész.

2012. márc. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Nem rossz amit belinkeltél, de én már belinkeltem az elején, hogy szerintem mit kellene venned, ha ennyire ragaszkodsz a laptophoz:



HP Pavilion g6-1213eh A5Q03EA a gép neve


[link]


Ezt még bővítheted a későbbiekben memóriával mivel egy darab 4 gigás kari található benne továbbá egy crossfire-s ati kártya, ami szintén jó pont.

Játékra így se valami nagy durranás, de ennyiért ez van.

2012. márc. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
igazából aionnal full grafon, meg cod mw2
2012. márc. 9. 22:48
 19/40 anonim ***** válasza:

A Modern Warfare sorozat még a fűnyírómon is maxon elmegy... xD


De viccet félre téve még a régi P4-es gépem is viszi egy Radeon 9550-es társaságában.

Nem egy nagyon gépigényes játék. Főleg nem kis felbontásban (1024*768 stb.)

2012. márc. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
ja de az a laptopom integrált videó karival volt:D és igyis 3 évig bírta:D az azért szerintem egész jó
2012. márc. 9. 23:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!