Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kb 3 naponta mindig behal az...

Kb 3 naponta mindig behal az msn-em (nem enged belépni) és csak a törlés és ujura telepités segit 80004005-a hibakód van ötletetek hogy milehet a baj?

Figyelt kérdés

2012. márc. 10. 12:07
 1/5 anonim válasza:
Bocsi hogy nem tudom,írom meg a választ de nekem az van hogy megvolt a 2009-es msn és kiírta h le lehet tölteni egy újat, jobbat... ( gondoltam jobb lesz mint az eddigi de nem így lett...) nem tudom visszatenni a 2009-est de nekem az kéne.Ha te 3 naponta mented vissza azt honnan, mert nem tudom se letörölni se visszatenni a régit... KÜLDESZ NEKEM EGY LINKET? HA TUDSZ?? Előre is Köszi!
2012. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 26. 00:05
 3/5 A kérdező kommentje:
2012. ápr. 26. 00:06
 4/5 A kérdező kommentje:
halli kerestem neked 2-őt sajna nemtom h én már melyiket szedtem le:s ezek elvileg magyar 2009-es am nekem csak ugysikerült normálisan telepitenem h vezérlőpult - programok telepitéséböl kitöröltem a msn "mappát" és utána kezdtem el ezt telepiteni :)
2012. ápr. 26. 00:09
 5/5 anonim válasza:
Nagyon köszi :)
2012. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!