Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lett az felhasználómmal?

Mi lett az felhasználómmal?

Figyelt kérdés
(Windows 7-em van) Ma be akart lépni anyum a saját felhasználói fiókjába, és valami nem volt rendben...először is, kiírta a gép, hogy asztal előkészítése. Utána úgy hozta be az asztalt, mintha teljesen új lenne minden, a háttérkép, az ikonok, fájlok, minden eltűnt, teljesen alapértelmezett állapotban volt. Szegény megijedt, hogy eltűntek a cuccai, de én felhasználómból megtaláltam, nem vesztek el. Viszont az enyém tökéletesen működik. Ja, és az enyémből a felhasználók között nincs, viszont az anyuméban meg benne van egy olyan, hogy TEMPT. Még furcsa az, hogy belépéskor az ikon képe ugyanaz maradt, és a jelszó is megvan még, ezek nem változtak, minden más igen. Miért lehet ez? Nagyon sürgős!!!!
2012. márc. 14. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Utolsó kikapcsolásnál (amikor az övével volt belépve) megvárta míg teljesen leállt?
2012. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tomimi válasza:

A mai napon én is így jártam és nagyon idegesítő.

Minden újraindításnál elvesznek a rendszer és program beállítások. Gyakorlatilag az Outlook e-mail fiókjaim törlődtek is.

Még nem találtam sehol erre magyarázatot és bárki aki tud valamit írjon, hogy mitől lehet, hogy lehet megoldani.

Nekem egy normális, szabályos újraindítás után jött ez elő. Fogalmam sincs mi válthatta ki.

2012. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én voltam bejelenzkezve, de ő gépezett az övében, és mivel nem bírta az enyém miatt kikapcsolni, kinyomta.

Én úgy oldottam meg a problémát, hogy csináltam neki egy új fiókot, és minden cuccát megkerestem és bepakoltam az új azstalra, a régit pedig kitöröltem, mostmár hibátlanul működik, csak fura, hogy mindennap frissít a gép O.o


Az előző válaszolónak nagyon köszönöm! :D

2012. márc. 17. 14:41
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve a legelsőnek xd
2012. márc. 17. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!