Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért tűnik el a kurzor magától?

Miért tűnik el a kurzor magától?

Figyelt kérdés
Miközben bárhol gépelek, facebookon vagy wordben, véletlenszerű időközönként megszűnik a kurzor, nem tudok gépelni tovább, csak ha újra odakattintok, és akkor újra elkezd villogni. Magyarul olyan, mintha közben elkattintanék az egérrel valahová, pedig nem nyúlok hozzá. Laptopom van, hordozható egér nélkül is kipróbáltam, direkt figyeltem hogy az egérpadhoz ne érjek hozzá, hátha attól van hogy néha hozzáértem és elkattintott. De ha semmit sem csinálok, semmihez sem nyúlok, akkor is eltűnik a kurzor egy idő után (5-30 másodperc közötti időnként). Elég idegesítő dolog, és fogalmam sincsen mitől lehet. Valaki találkozott már ilyennel? előre is köszi a választ.
2012. márc. 14. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd még le mid van (XP vagy Win 7).
2012. márc. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
windows 7-em van, 64 bites, service pack 1.
2012. márc. 17. 16:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Start menü; Vezérlőpult; itt a jobb felsőben a Kis ikonok legyen kiválasztva; katt az Egérre; a felugró ablakban Az egérmutató beállításai; A mutató elrejtése gépelés közben elől vedd ki a pipát.


Remélem ez volt a baj.

2012. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tgyb válasza:
nekem is ugyan ez a probléma, de nekem nem működőt a javasolt megoldás
2013. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!