Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Packard Bell PEW91...

Gritty kérdése:

Vettem egy Packard Bell PEW91 típ. Laptopot és ez nekem az első. Hogyan kell az első indítást csinálni?

Figyelt kérdés
Linux op. rendszer van rajta állítólag, de nem indul el bekapcsoláskor. Tudna nekem valaki segíteni?
2012. ápr. 7. 16:02
 1/5 lindmayer ***** válasza:

a power gombot kell megnyomni, a leírás alapján, és ha nem műkődik, akkor vidd vissza a boltba

simán előfordulhat, hogy hibás, kicserélik

2012. ápr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, a power gombot megtaláltam, de utána bejön egy Dos üzenet és semmi. :(
2012. ápr. 7. 16:10
 3/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Nem biztos, hogy a gép rossz, csak valószínűleg grafikus felület nélküli oprendszer van fenn. Valamikor az acer-nél láttam a Linpus-t így felrakva (és a Packard Bell is Acer...).

Azért mielőtt feleslegesen visszahurcolod a gépet, érdemes kipróbálni mondjuk egy normál linux-os live cd-vel. Ott kiderül, van-e baj.

2012. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

XP-t ne is próbáljam telepíteni rá? Egyébként tényleg ez a probléma, amit Te mondasz "

legendavagyok"!

2012. ápr. 7. 16:37
 5/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Egy újonnan vett notebook-nak ma már általában nincs xp támogatása, így lehet, bizonyos eszközöket nehéz (vagy nem is lehet) életre kelteni.

Itt keresd meg a te gépednek megfelelő driver-eket, van-e xp-s:

[link]

2012. ápr. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!