Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mondanátok max 200e forintért...

Mondanátok max 200e forintért jó gamer laptopokat?

Figyelt kérdés

Legyen nagy tárhelye, jó videokártyája és erős procija, lehetőleg ne Acer legyen, és 2évnél ne legyen kevesebb a garancia.><


Amiket eddig találtam: [link]

[link]

[link]


Melyik a legjobb?


2012. ápr. 9. 18:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem az első, aránylag olcsó, jók a cuccok, van op.rendszere.
2012. ápr. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezek nem gamer laptopok.
2012. ápr. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Bocs, akkor játékra alkalmas laptop.(?)
2012. ápr. 9. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Hát alkalmasnak mindegyik az. De 15,6" nem lesz vmi nagy fun játszani.

nézd meg ezt. [link]

2012. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 lindmayer ***** válasza:

ezek közül egyértelműen az első a legerősebb

amúgy azt el kéne felejteni, hogy a gamer laptopnak ugyanazt a teljesítményt kéne nyújtania, mint az asztali társának, de mivel ezeknek a laptopoknak a felbontása fullhd, hanem kisebb, ezért még ez az első laptop is alkalmas lehet pár évig játékra

de lehet hogy érdemes megvárni az új processzorokat

2012. ápr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 bp1985 ***** válasza:

[link]


Ez gamer laptop, de nem 200 ezer ft, hanem lényegesen több.

2012. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lenne már az első a legerősebb? Manapság aki egy kicsit is ért a gépekhez elfelejti az AMD procikat.
2012. ápr. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

HP-vel nincsenek jó tapasztalataim (2 év alatt 4x szervizelték)

Asus aránylag jó csak kicsit nehéz (van egy AsusN71jv-m... nem rossz gép csak az aksi keveset bir és elég súlyos a gép)

ha mindenképp játékra kell én a lenovo-t vinném, mert abban a legerősebb a grafika...

4GB ramot nem veszed észre szerintem...

2012. ápr. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen a Lenovo-t vedd, volt szerencsém kipróbálni, k*rva jó gép. Az Asus-t meg felejtsd el, mert egy hulladék, ugyanúgy mint a supportja.
2012. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az első gép egyértelműen nem jó videó teljesítményben. A gt555m ami a lenovoban van az majdben kétszer több fps-t nyújt mint a 6755g2. gt555: [link]

6755g2: [link]

lent vannak a játékok tesztjei. Fölösleges nagyobb felbontást választanod csak a játékok miatt, ha a videó kártya nem fogja bírni benne. Az Asus k73sv nem lenne rossz laptop, de a videó kártya benne (gt540m) nem fogja bírni a játékokat 1600x900as felbontásban medieumon sem. Az asus laptopot amit linkeltél a gt520mx el pedig felejtsd el. Még a gt540m-nél is gyengébb. Lenovo IdeaPad Y570A ezt a laptopot vedd. Az i3mas proci pedig bővel elég. Nekem i5 van a laptopomban amit visszavettem 2ghz-re, hogy kevésbé melegedjen és így is mindennel elboldogul szépen.

2012. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!