Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopot otthon is ki lehet...

Laptopot otthon is ki lehet takarítani, vagy érdemesebb lenne szakemberhez elvinni?

Figyelt kérdés

nincs most annyira pénzünk hogy elvigyük kitakaríttatni a laptopom, ezért ha valaki tudja megírná hogy kellene kitakarítani? F/14 (apám még segíteni fog)

a gépem: BenQ Joybook S32B [link]


2012. ápr. 10. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs pénzetek, akkor a javíttatásra se lesz.

Nem javaslom hogy belenyúlj.

Miskolcon tudok segíteni.

2012. ápr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne nyúlj bele ha nincs hozzá semmi tapasztalatod. Könnyen okozhatsz benne kárt, annyira meg szerintem még nem porosodott be hogy takarítani kellene. Egyébként ne próbáld meg otthon kitakarítani mert elég ha szétszeded és ha lejön a monitor része vagy ott mellé nyúlsz akkor szép kis károkat okozhatsz benne, és akkor még drágább lesz a javítása. Ha nagyon melegszik akkor vegyél alá egy USB-s laptop hűtőt 2-3 ezerért már kapsz jót de 1500 ért is vannak 2-3 ventilátoros hűtők.
2012. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nem csak az a bajom, hogy forrósodik, hanem az is, hogy lassul.. nagyon lassul. szeretnék új processzort venni, de nem tudom hogy hol találok bele illőt..
2012. ápr. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!