Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » VIDEOKÁRTYA HÜTÉSI PROBLÉMA!?

Problem!!! kérdése:

VIDEOKÁRTYA HÜTÉSI PROBLÉMA!?

Figyelt kérdés
|--> ami annyiból áll hoyg a videokártya ventilátorom megadta magát és nem akar pörögni. Voltam 2pc boltabn is és midna két helyen azt ajánloták hoyg rakjak rá egy rá nem illő ventilátort. Úgy is tetem. Fogtam egy 8CM-s ventilátort, kitörte ma keretből és csodák csodájára belepaszolt a hütőbe.Radeon HD4870 512MB videokártyáról van szó. Beleraktam, rögzitetem de a kártya még így is hevül és le fagy a gép. Tulajdonképen akkor mi lehet a probléma? :S

2012. ápr. 13. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Alacsony fordulatú vagy rosszul elhelyezett a venti. Ez a kártya nagyon melegszik, igy nem érdemes gyakorolni rajta hátha ez jó alapon. Kapható rászabott hűtés vagy általános vga hűtés is jó, ez a 8cm házhűtő csak gyengébb kártyáknál megoldás.


Sajnos még az is lehet hogy a kártya károsodott mig nem kapott elegendő hűtést igy bármit teszel nem fogod tudni megoldan, de ez csak akkro derül ki ha rá való hűtést választasz.

2012. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ki próbálunk egy oylat hoyg egy oylan ventit veszünk rá ami állítható miylen sebességel forogjon..ha nem jön be veszünk vga hűtőt rá ha nem jó akkor egy új kártya:/

Köszönöm a segítséget

2012. ápr. 14. 08:43
 3/3 A kérdező kommentje:
A kártyát rendes hőfokra síkerült állítani.De további problémáink vannak...most a processor és az aalaplap hevűl néha 80 fokra..nem értem hoyg jön a videokártya hűtés probléma az alaplaphol és a processorhoz azoknak különálló hűtésük van...Lehet hoyg a Videokrátya tejesítménye akkor ezekszerint romlot és jóbban dolgozik az alaplap meg a proci?(újraínditás után jó minden)
2012. ápr. 19. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!