Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem működik a számítógépem!...

Ricsi3300 kérdése:

Nem működik a számítógépem! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

bocsánat nem nem indul, hanem a képernyő írja ki hogy NO SIGNAL pedig csak az egyik szobából a másikba hoztam át a számítógépet összedugtam mindent a helyére és nem indul ... a BIOS sem jön be nincs meg a pittyanás az elején ....csak NO SIGNAL a gép meg megy..

mi lehet a gond??? melyik csatlakozó csúzhatott szét??? esetleg a alaplappal lett valami ??:O vagy a vidi kártya??segítsetek!!!PLS



2012. ápr. 14. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A vga kábel lesz a ludas nem a videókari.
2012. ápr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de előtte 15 percel meg működött??

a gépem nem pittyan ahogy szokott mielőtt bebootol ezért érdekes hogy nem hallom azt sem ...

2012. ápr. 14. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy a VGA kábellel van baj, vagy megadta magát az alaplapod vagy a vidi kártyád.
2012. ápr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha beszúrós a videó kártyád,vedd ki tedd be ujra,vagy a kábetlt próbád mozdatni,addig mig a felirat el nem tünik
2012. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ááá probléma megoldva !!!

kivettem a ramot meg beraktam xD

2012. ápr. 14. 18:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem sok jó hírem van akkor:repedt az alaplapodon valamelyik rétegű áramköröd rugdosós géped lesz egy idő után,nekem is van egy ha bal lábbal enyhén belerugok nem kell matatnom az alaplapon elindul úgy is.
2012. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!