Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi szükséges ahhoz, hogy...

Mi szükséges ahhoz, hogy hosszabb üzenetet tudjak írni MSN-ben?

Figyelt kérdés

Pontosítok, terjedelmesebb GYORSÜZENETET szeretnék megosztani!

Tehát arra a részre gondolok, ami a nicknév alatt (esetleg mellett) látható.


Egy idézetet szeretnék kiírni, de nem engedi beírni az utolsó pár szót.

Biztos, hogy van erre valami megoldás, mert régen több embernél is láttam hosszú megjelenítendő üzenetet. Sőt, annyira nehéz sem lehet, mert több, nem a számítástechnikai ismereteiről híres barátnőmnél is láttam ilyesmit. :)

(Már nem tartjuk a kapcsolatot, nem tudom tőlük megkérdezni.)


Az op.rendszerem win XP, ezért a régebbi 2009-es msnt használom. Plus!-om is van.



2012. ápr. 22. 09:07
 1/6 A kérdező kommentje:

Láttam már olyat IS, amikor "mozgott" az üzenet, tehát pár másodpercenként változott.

De én most nem ilyet szeretnék, hanem egy picivel hosszabb szöveget beírni.

Remélem valaki tud segíteni, előre is köszönöm.

2012. ápr. 22. 10:30
 2/6 anonim ***** válasza:
Msn plusba beállítható 1100 karakter
2012. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De hol??? MIndig átnézem a beállításokat minden telepítésnél de még sosem láttam!

Nem arra gondolsz, amikor egymásnak küldünk üzit? Mert azt tudom, hogy ki lehet bővíteni, azzal nincs is problémám...

2012. máj. 26. 19:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Ráadásul 1100 karakter nagyon soknak hangzik egy személyes üzenethez. :)) Bár nem is bánnám már, csak meg lehetne valahogy oldani.
2012. máj. 26. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt:

[link]

2012. júl. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez nekem is be van jelölve mindig, de ez a beszélgetésekre vonatkozik. Azért köszi, hogy még képet is töltöttél fel. :)
2012. júl. 27. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!