Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen linuxot vagy ubuntut...

Milyen linuxot vagy ubuntut ajánlanátok, ha nekem arra kell hogy hosszú távú legyen és egyszerű, logikus felépítésű?

Figyelt kérdés
Meguntam az XP-t , megint újra kellene tenni, viszont Linuxról hallottam hogy nem sok vírus van rá, és hogy a Debian egész jó meg a Mint. Játszani nem játszok a géppel, win7 nem jó megoldás.
2012. máj. 2. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Ubuntu is Linux...

Egyébként léteznek vírusvédelmi programok. Ilyenek használatával, és épeszű használattal minimálisra csökkentheted a fertőzés veszélyét.

2012. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Linux Mint viszonylag egyszerű. Az Ubuntu is az lenne, de csak Gnome felülettel. Debianban előfordulhat, hogy sok mindent neked kell beállítanod, de sokféle felületet feltehetsz, kipróbálhatsz, és azt használhatod, ami tetszik.
2012. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CactusClone ***** válasza:
Ha nem ismered a linuxot, akkor ubuntuval próbálkozz. Jó a magyar supportja és barátságosabb a kezelőfelülete némelyik másik divíziónénál.
2012. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Linux Mint vagy OpenSuse kezdőnek.

Ubuntu a Unity felülettel szerintem használhatatlan.

2012. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mint (valahány) xfce, szerintem neked is tökéletes volna!"Mint" nekem is!

Nekem a 9-es van még és nincs gond vele.Szokni kell, de pár hét és megfertőzheted magad vele.Kihívás és élmény, hogy mindent (szinte) megtehetsz és egyszerűbben, mint a win-en.Mikor a cégnél is a win-el kell dolgoznom, minden nap felvetődik bennem a gondolat, hogy mi a fenét szórakoznak vele még mindig az egyszerű emberek,mint én.(Kivéve a gamerek, mert arra tényleg jobb a win)

2012. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!