Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megbízható a...

Szerintetek megbízható a laptopesztergom.hu internetes áruház?

Figyelt kérdés

Szerintetek megbízható ez az internetes áruház?

link:

laptopesztergom.hu

Ha valaki vásárolt már tőlük, akkor mi a tapasztalata?

Mennyire megbízhatóak?


2012. máj. 2. 15:39
 1/4 CactusClone ***** válasza:

Miben kellene megbízhatónak lenniük?

Megrendelsz tőlük valamit, leszállítják, kifizeted.

Ha nem 100%-osan azt kaptad, amit rendeltél, 8 napon belül visszaviszed, hogy ez nem az, nem kell. Pénz meg jön vissza.

Szervizes gond esetén meg amúgy is egy szervizhez kell fordulnod.

2012. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2012. máj. 2. 16:51
 3/4 Dr. Géza válasza:
Én rendeltem már tőlük notebookot. kaptam is egy karcos, vélhetően kiállítási mintadarabot. Amikor reklamáltam azt mondták, hogy biztosan én karcoltam össze. nem tudom kivel beszéltem de egy paraszt bunkó volt!!! köszönöm szépen, én ettől a cégtől soha többet semmit nem rendelek!!!!!
2012. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dr. Géza válasza:
Azt elfelejtettem, hogy se a pénzemet nem kaptam vissza, se a notebookot nem cserélte ki a Laptopesztergom. Webshopon keresztül rendeltem a notebookot, ami eleve hibás is volt. 4.-ik nap megint felhívtam a céget akik azt mondták, hogy csak 3 napon belül cserélik ha hibás. utólag megtudtam, hogy 8 napom lett volna rá. Rohadt hazug banda! Az ügyet jelentettem a fogyasztó védőknek, remélem elkenik a szájukat!
2012. nov. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!