Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » EZ alapján állitottam be a...

Bajnáczki Mátyás kérdése:

EZ alapján állitottam be a wifis routerem és nem megy. Valaki valamien ötlet? Www.Rainman. Sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa még a szerződést is előkapartam ahol benne van az user name meg a password. Ja és T-homos netem van.

Figyelt kérdés

2012. máj. 9. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyomd meg a reset gombot minimum 5 másodpercig. Ekkor minden beállítás alapra áll.

Menj ide: [link]

Mindkét rubrikába írd be: login

Ha nem értesz hozzá, válaszd a Quick Setup-ot. Előtte azonban klikk a Network-re, aztán a MAC Clone-re, majd jobb oldalon klikk a Clone MAC Adress-re. Aztán menj vissza a Quick Setup-ra és csináld végig.

Jelszót itt adhatsz meg: Wireless -> Wireless Security -> WPA/WPA2 - Personal (Recommended)

A Password-hoz beírod a jelszót, aztán ráklikkelsz a Save gombra.

2012. máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
amióta benyomtam a resset gombot ahogy mondtad még a régi settings-et sem hozza be 192.168.1.1 és amit mondtál asse m hoztabe. sajnos
2012. máj. 10. 16:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Idézet a TP-Link routerem használati utasításából:


The default domain name of the TL-WR741ND 150Mbps Wireless N Router is [link] the default IP address is 192.168.0.1, and the default Subnet Mask is 255.255.255.0. These values can be changed as you desire. In this guide, we all use the default values for description.


RESET:

There are two ways to reset to the Router's factory defaults:

1) Use the Factory Defaults function on System Tools -> Factory Defaults page in the Router's Web-based Utility.

2) Use the Factory Default Reset button: Press the Reset button for five seconds and then wait for the Router to reboot.

2012. máj. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!