Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Letöltöttem a Fifa 12-őt...

Trickentrack kérdése:

Letöltöttem a Fifa 12-őt elindítom és viszi szépen de amikor elkezdenék játszani akkor nagyon elkezd akadni pedig 2 hónapja vettem 4 GB-os videókártyát és 1 éve vettem 2 GB-os ram-ot! Valaki valami ötlet hogy mi a gond?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 21:15
 1/1 Kyle.Katarn válasza:

1- Ne nagyon reklámozd hogy egy software-t LETÖLTÖTTÉL, mindegy honnan- megvan! és akkor nem hazudsz, csak mondom. ;)

2- Ugye csak viccelsz hogy NÉGY gigás vidikarit!? Mi az, egy "Radeon HD 5970 TOXIC" fenevad százezrekért? Biztos hogy 4 gigás.. a két giga ram mellé...? Furán hangzik!

3- Ennyi infóból sokminden lehet, software, hardware...


Csak tippelgetni tudok.

Ha más hasonló gépigényű játék lazán megy (ilyen karival REPESZTENIE kell:) akkor valószínűleg a géped rendben van, tehát nem hardware hiba hanem software, az meg kismillió lehet. Próbáld meg félretenni a mentéseket és újratelepíteni a játékot, frissíteni a videokártya driver-ét, tisztítani a windowst, esetleg felrakni próbából egy másikat mellé (hogy ne kelljen újratelepíteni) amire csak az alapvető dolgokat és a Fifát teszed fel -ha ott se megy (és mindent jól csináltál) lehet mégis a gépeddel van gond.


Ennyi(cske) infóból ennyi tellett tőlem.

Sok sikert!

2012. szept. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!