Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik dolgot válasszam ezek...

Melyik dolgot válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy ideje már gyűjtöm a pénzemet és már összegyűlt 50ezer.


Gondoltam rá hogy veszek valami elektronikai okosságot, de mégis milyet?

Nincs nagy keretem de azért tudnék venni mondjuk egy Nintendo Wii-t, vagy egy PSP-t. De gondoltam arra is hogy veszek egy 40-50 ezres Tablet PC-t.

Gondolkodtam még a Nintendo DS-ben is de az annyira nem jött be.



Szóval választások:

Nintendo Wii(Használtan)

PSP(Használtan)

Valami 40-50ezres árkategóriájú Tablet PC.(Újan)


Kérek mindenkit hogy előnyt és hátrányt is írjon, és írja le hogy ő melyiket venné.


Köszöntem a figyelmet!


15/F



2012. máj. 15. 16:29
 1/5 jani:D válasza:
PSP-T
2012. máj. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

PSP-t azt ennyiből újjonnan is tudsz venni,még pénzed is marad :D

Wii-t semmi képpen ne vegyél,nem éri meg. Akkor már inkább egy tabletet de a helyedben akkor még spórolnák kicsit és vennék egy rendeset ;D

2012. máj. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem Wii-t vegyél...Nekem sokkal jobban tetszenek rá a játékok, mint bármely más gépre..!

Nem szeretem az akció játékokat, jobban játszok inkább Marioval :D :D És most már elég olcsó..!! Ha nem szereted a Wii-s játékokat(Mario, Donkey Kong, Tánc, Party, sport stb..), akkor ne vegyél Wii-t, ha igen, akkor meg GO!!! XD

2012. máj. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hello mire akarod használni? hordoznád? vinnéd utazásra? nyaralásra? szerintem erre a legjob a tablet nagyon sok nagyon szép játék van rá és tud annyit mint egy psp sőt többet is tud annál wifi 3g eggyestabokban van bluetooth gps náhányban van és ajánlom ezt neked : [link]

ha esetleg kisebb kellene: [link]


és néhány játék amitől beszars:D Modern Combat 3: fallen nation N.O.V.A 1,2,3 Gangstar rio city of saints assasins creed asphalt 5,6 nagyon szép autos játék real racing applerol ismert de van már androidra is meg minden játék megéri én is tabletet akarok :DD

egy kép a modern combatrol elviszi mind a 2 tablet amit linkeltem [link]

2012. jún. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok a kettö közötti méret ideális mindenhez

[link]

2012. jún. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!