Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az itt, hogy ha...

Miért van az itt, hogy ha valaki nem oly szakszerűen válaszol, vagy épp nem értetek vele egyet, le lesz hurrogva, eléggé ellenszenves stílusban?

Figyelt kérdés
Attól még ő is érthet hozzá, miért kell letámadni, nem?
2012. máj. 19. 22:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Most írnék néhány gondlatot arról ami itt folyik, és ha nem gond nevesítek is néhány embert. Vegyük példának Panda Pétert. Amikor valaki neki nem tetszőt ír, eléggé le tudja tolni. Elhiszem, hogy ért hozzá, de akkor is. Vagy ott van Hart. Ő is ezt a stílust nyomja, csak épp ő a rosszabbik eset. Ellenben ott van Alex1111, ő szépen is ki tudja fejteni állását, példát vehetnének róla. Azt is észrevettem, hogy ők is néznek félre dolgokat, akkor őket miért nem szólják egyből le? Általában utalnak rá, de konkrétan nincs letámadás. Ha tévednek egyszerűen reagálnak rá valamit, és el van simítva. Amúgy azt is láttam, hogy ők se bunkók mindenkivel, ha valaki téved, ne mindig szólják le, utalnak rá. Erre a legjobb példa még Sylar7 volt, a fent említett két nagyképűvel soha nem vesztek össze, hiába volt más véleményük. Így van ez Alex1111-el, ahogy elnézem neki se ugornak neki. Ott van még P.O.C, ő egyre kevesebbet van itt, de ő is jó példa volt, rendes volt mindig. Ott van még Mukedli, ő se csinál ilyet, mégis hasznos tag.

Persze nem csak ők ilyen nagyképűek, ott van a kb 61%-os válaszadó, ismertető jele, hogy rohadt nagyképű. no meg egy csomó ilyen van még, csak név nélkül. Például ott van Sebastian. Ő kissé köztes, csinálja is, nem is.

Ez egy kissé össze-vissza van. Szóval a ők amikor leszólnak valakit, miért kivételeznek? És őket miért nem szólják le ugyanúgy? Miért kell egyáltalán valakibe belekötni? Nem lehetne egyszerűen azt írni, hogy figyelj ez szerintem nem így van...?

2012. máj. 19. 23:20
 2/20 A kérdező kommentje:
Azért meg ha valakit megsértek elnézést, de ez valahogy kikívánkozott.
2012. máj. 19. 23:32
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem sértő, legalábbis én fel se veszem, szóval miattam ne legyen álmatlan éjszakád :)

Amúgy mondasz valamit, de hosszú sztori lenne ez, ne menjünk bele, késő van.

A Sylar7, Alex1111 vonulatba, meg szerintem a kölcsönös tisztelet is szerepet játszik, de ez nem csak velük van. Azt meg ne hidd, hogy én se kapok, csak általában tudom ezeket hárítani.

2012. máj. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nem kéne egésznap a számtech rovatban leni

itt meglehet gágyulni:p


hát nem is tudom érdekes....

2012. máj. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok itt egész nap, csak már-már egy választ se merek kiírni nyugodtan, ezért kérdeztem.
2012. máj. 20. 12:59
 6/20 anonim ***** válasza:

Jó irj nyugodtan:)

most leolt akor leolt

lepontoz akor lepontoz

ha tudod hogy jót irtál akor fogalmazd meg szakszerübén joban vagy hivatkoz rá hogy igen is jól válaszoltál

ha meg nem akor???:) akor jön a következö kérdés

jó persze ez nem csak neked hanem mindenkinek igaz de hát ugy kelemes ha vitátkozunk durván:p

2012. máj. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Legjobb ha olyan épitöjelegü a vita mint például hogy nvidia vagy amd, intel vagy amd...
2012. máj. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Amúgy a legtöbb esetben oktalanul én nem teszek ilyet, ahogy más se.
2012. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlen igaz szerintem, bár így nem jó, szinte alig reagáltak erre a kérdésre. Kíváncsi lennék mások mit mondanak.
2012. máj. 20. 15:31
 10/20 anonim ***** válasza:

Lehet okal akartak cm gx helyet másikt ajánlani iletve it jöt fel az épitö jelegü amd intel vita persze ez mindketötöket minösit

általában jó felvetni mindkét oldalról cucokat azért is mert akár a kérdezö is lehet egy "fan" aki nem akar mást veni mint amelyik tipust szereti...

tetszik ez a provokációs szöveg

biztos tölem lopta:p XD

szerzö jogsértés véget distingválni kelene a válaszát:P


Törölték kérdésed (fentit ép oda küldtem volna el:D akor már ne veszen el:p

átteheték volna inkáb:s most hol lesz igy vita:( :D

2012. máj. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!