Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az itt, hogy ha...

Miért van az itt, hogy ha valaki nem oly szakszerűen válaszol, vagy épp nem értetek vele egyet, le lesz hurrogva, eléggé ellenszenves stílusban?

Figyelt kérdés
Attól még ő is érthet hozzá, miért kell letámadni, nem?
2012. máj. 19. 22:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

A GX-et azért nem ajánlottam, mivel az seventeam beles volt. Ellenben ha az enhance belest mondtad volna meg se mukkanok.

Abban meg, hogy szóltam nem jó választás, helyette inkább valami más, nem tudom mi a kivetni való.

2012. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Panda Péter ***** válasza:

öcsém, micsoda problémák :)


amúgy, csak a miheztartás végett, nem szoktam mindenkit leugatni, sőt. általában csak akkor megyek át prosztóba, ha kifogok valami nagyképű, megmásíthatatlan véleménnyel rendelkező vérpistikét, akire nem lehet máshogy hatni (bár sokszor így se megy).


a tévedésekről csak annyit, hogy igen, mind emberek vagyunk, hibázunk, de ha magam észreveszem, mindig korrigálom, vagy ha mások javítanak ki, akkor nyugtázom, nehogy valakit félrevezessek.


ha valakinek nem tetszik a stílusom, hát nem kell elolvasni amit írok. de meg lehet kérdezni azt a sok embert, akiknek már segítettem ezen az oldalon, hogy tudom mit beszélek.


az meg hogy kivel értek és nem értek egyet, meg miben, hadd maradjon már meg az én dolgom...

2012. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Lekéstétek, a második ez irányú második kérdésem törölték.

Ott igaza volt egy 64%-ban hasznos választ adónak, egyesek azt hiszik övék a topik. No meg én magam se a hozzáértéseteket kérdőjelezem meg, ha nem a modorotokat.

2012. máj. 20. 19:32
 14/20 Panda Péter ***** válasza:
maradjunk annyiban, hogy ha valaki értetlenkedik és nyomja a hülyeségeit, akkor tényleg tudok bunkó lenni, de ok nélkül senkinek sem megyek neki, mert nem tudja. hát persze hogy nem tudja, senki se úgy született hogy pc-májer, én is sok mindent tanultam az évek folyamán.
2012. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__toplista


amugy azé a topik aki a toplistán minél feljebb van:P

rangok helyezetek szerint:P

mint a programozoó "rangoknák"

guru, mágus meg mittudom én

2012. máj. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Hát azért gondlom a toplista nem sokat számít, vagy tévedek?

Be kell valljam, még most se értek mindent, ha valamelyikőtök estére esetleg elmagyarázná.

2012. máj. 20. 20:10
 17/20 Panda Péter ***** válasza:
a toplista semmit sem ér, mivel az a válaszok száma alapján rangsorolja a válaszadókat. a McDonald's jobb kaját csinál, mint anyukád, csak mert többet ad el?...
2012. máj. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

"Hát azért gondlom a toplista nem sokat számít, vagy tévedek?"

Nem révedsz. A legjobb példa erre, hogy én Panda előtt vagyok kb 5 helyezéssel, mégis sokkal jobban ért ő hozzá.

2012. máj. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Óh, nem hittem volna, hogy így megalázkodsz :P

Ez itt viszont nagyon jó példa a modortalanságra ahogy ma irogáltál:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

2012. máj. 21. 22:14
 20/20 anonim ***** válasza:

Gondoltam nem is kéne reagálni, de most szépen leírok mindent amit erre tudok reagálni, és utána részemről vége.

A bunkóságom sajna alapvető természeti hibám, persze ezt bill mögött sokkal könnyebb lenne kordában tartani, de őszintén szólva nem is akarom.

Igen, szoktam leszólogatni, mert néha már nem bírom a sok marhaságot. itt egy remek példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__2..

Szóval az első hsz szerint én tapló vagyok, és a gigának semmi gondja nincs(példát sokat tudok sorolni, hogy miért nem igaz ez).

A tévedések. Igen mi is szoktunk tévedni, és elnézni dolgokat. Hát istenem emberek vagyunk, vagy nem?

Az meg, hogy minket miért nem támadnak le ezért? Amiért én se veszek össze néhány emberrel. Ha egy régi motoros, vagy épp egy új tag akiről addig lehetett tudni, hogy érti a dolgát és ír valami "furát", akkor célszerűbb egyszerűen utalni rá, ez az esetek 90%-ban amúgy is csak elírás. Gondlom ez vissza fele is érvényes ránk nézve.

Szóval én magam olyat szólok le aki megérdemli, írt akkora baromságokat, de más se tesz máshogy.


"Óh, nem hittem volna, hogy így megalázkodsz :P"

???? Mit heréskedsz itt?


"Ez itt viszont nagyon jó példa a modortalanságra ahogy ma irogáltál"

Elnézést, akkor a kérdező vegyen ahhoz a géphez 700wattos tápot. Amúgy kissé utána számolva az a 30watt is kevesebb, no meg az utolsó hsz is hogy jött oda.

2012. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!