Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eddig még nem tapasztaltam,...

Foolish kérdése:

Eddig még nem tapasztaltam, de most a CPU használata nem megy 30% alá. Az üresjárat 60-70 ami szerintem kevés egy ilyen gépnél. Mi lehet a probléma? Rendszer lassulást nem tapasztalok!

Figyelt kérdés
Gépem: Intel core i5 2400 3.1 GHz, Nvidia GeForce GTX 465,8 giga RAM.

2012. máj. 20. 13:29
 1/7 kisvuk29 ***** válasza:
Most nem értem azt,hogy nem megy 30 alá de a 60-70 kevés.Mennyi legyen,hogy örülj?
2012. máj. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet ezen érteni? Sokat olvastam és a normális az hogyha 90 felett van az üresjárat amikor nem megy semmi a gépen.
2012. máj. 20. 20:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez így néz ki: [link]
2012. máj. 21. 21:27
 4/7 kisvuk29 ***** válasza:
A hútő lehet rossz,de lehet,hogy maga a CPU a ludas.És nem a kérdést,hanem a megfogalmazást tartottam furának. Nem lehet egyébként vírus a gépeden,mert én azt is megnézném. Írd meg ha többet tudsz és még próbálok segíteni.
2012. máj. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lefuttattam egy teljes rendszer vizsgálatot AVAST-al és semmi. Nem lehet köze egy állandóan feltűnő appcrash hibának? A bekapcsolás után egy fél órával feljön egy olyan h "khdbtqbshcqzxrv működése leállt." A részleteknél a fájl neve winupdater.exe hiba:appcrash. Nem tudom hogy van-e köze. Elméletileg egy rosszindulatú trójai vírus (ezt olvastam) csak a vírusírtó sehol sem találja.
2012. máj. 22. 13:51
 6/7 A kérdező kommentje:
De ha a CPU a ludas mit tehetek?
2012. máj. 22. 13:51
 7/7 kisvuk29 ***** válasza:
Próbáldj ki egy extreme hútőt vagy az AVG 2012-t,mert nekem jobban bejött mint az avast.Ha az AVG sem találja akkor nagy gond van.Legvégső esetben az egész rendszer,de inkább az AVG-t próbáld.Írj majd fejleményt.
2012. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!