Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A 2,5 ghz-es AMD Athlont 1,1...

Tommy2020 kérdése:

A 2,5 ghz-es AMD Athlont 1,1 ghz-s nek ismeri fel, Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Egyéb működési probléma nincs!
2012. máj. 22. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
...s hol ismeri fel ennyinek? Azzal nem kell minden estben törődni, hogy programok meg az eszközkezelő mit ír, ha BIOS-ban a szorzó megfelel a gyári adatnak, akkor jó.
2012. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Amikor elindul a gép 1,1 ghz et írki holott mindíg 2,5 öt szokott! egyszer kétszer nem akart elindulni a gép. újraindítottam azóta így írja, indulsákor is és az ezköz kezelő is! mit tegyek?
2012. máj. 24. 20:14
 3/7 A kérdező kommentje:

Letöltöttem egy cpu speed tesztet 1089-mhz nek méri!!!!

SEGÍTSÉG!!!!!!!!!

2012. máj. 24. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
De ne a CPU Speed Testnek meg egyéb programnak higgy, lépj már be BIOS-ba és nézd meg mennyi a szorzó...
2012. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! Valóban a bisban állítódott át! Dehogy?! 100x11 re volt állítva visszaállítottam 166x 11 re!

Most remek! Köszi a választ! Haver vagy!

Véletlen átállítottam 200x11re ekkor 3,2 ghz et ír ki az elején. Nem mertem így elindítani! Mi lenne ha így használnám?

Van még kérdés amire közel 8 éve nem tudom a választ!!!

1826 mghz es az órajele a 2,5+ os AMD nek! Ez most akkor lead akkora teljesítményt mint egy ugyanekkora pentium.

Vagy átverés ez a 2,5 ghz. Ha igen akkor mért nem 2500 az órajele? ja és mi az a + ?

2012. máj. 25. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg egy rendszerleállás után soknak érezte a gép az órajelet és lejjebb vette, érdemes lenne utánanézni, hogy nem-e melegszik túl (BIOS-ban szintén, de ne rögtön indítás után, várdd meg még eléri a működési hőmérsékeletét, egy kicsit terhelheted is) és ha igen, cserélj hővezető pasztát és egy kicsit tisztítsd ki a ház belsejét - ilyen öreg gépbe gondolom már te sem akarsz új CPU hűtőt venni, ez a legtöbb amit tehetsz. Nem ideális, ha 60°-nál fentebb megy, de ezek a régi egymagos procik ontották a hőt, úgyhogy talán még 65-70 C° is elmegy. Ha 200 Mhz-n indítanád valószínűleg nem bírná sokáig a gép gyári hűtővel.

A 2500+ nevet emlékeim szerint csak marketing miatt használták, bár az igaz, hogy nagyjából tényleg az ilyen órajelű Inteles procikkal vetekedett.

2012. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat a megoldás az, hogy egyszrűen kifogyott az elem, és ha kihúztam elfelejtette!
2012. jún. 14. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!