Kékhalál, help!?

Figyelt kérdés
Egy hete telepítettem újra a gépet, nem volt vele semmi probléma ( azt leszámítva, hogy lassú volt már, ezért is raktam újra.. ), amikor elkezdtem telepíteni és szerettem volna formázni szabad volt az egész vinyó, mintha már formázták volna, pedig nem nyúltam hozzá addig. A rendszernek fenntartott területet nem is látta, partíciót létrehozni nem engedett, vagyis engedett, csak nem csinálta meg, a telepítés újfent nem sikerült, végül 5 próbálkozás után sikerült minden, de valami haldoklik. 1-2 óránként kékhalált kapok, vagy szimplán kifagy. A rendszerrel nem lehet gond, régóta ezt használom, sosem volt ilyen problémám. Valószínűleg haldoklik a hdd??
2012. máj. 23. 15:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Tedd fel a HDsentiel ( [link] ) programot, az majd megmondja, hogy milyen állapotban van a HDD.
2012. máj. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!