Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Emelt informatika érettségi...

Emelt informatika érettségi írásbeli felkészülés honnan?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Mivel sokan nemrég végeztek az írásbeli részével, reménykedem ,hogy tudnátok némi segítséget nyújtani. Idén még csak a közepet csináltam, de jövőre szeretnék emelt szinten, de nem tudom honnan készüljek fel. Kerestem könyveket, találtam is ,de sajnos nem tudom melyik éri meg a pénzét(excel pl 9000ft volt és 1600 oldal ha minden igaz...) és ugyebár ,egyik sem volt érettségire specializálódva,de ez nem is elvárásom. Szeretném ha segítenétek olyan könyvek ajánlásában amiket ha végigböngészek, "nem lesz gondom" érettségin. a Programok pedig : Access , Excel, Word, PPt esetleg HTML +C# de utóbbi 2 amúgy is nagyon érdekel, azokat tudom honnan tanuljam. 2007 vagy 2010 az mindegy . Remélem tudtok segíteni, köszönöm.
2012. máj. 23. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. máj. 24. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!