Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube-on 15 percnél hosszabb...

Wolfenstein2000 kérdése:

Youtube-on 15 percnél hosszabb videó max milyen hosszú lehet?

Figyelt kérdés
Tehát nemrég elértem hogy feltölthessek 15 percnél hosszabb videókat. Ennek ellenére nem tudom hogy milyen hosszú videókat tölthetek fel. van egy 21 perces videóm, és kíváncsi lennék arra, hogy feltudnám-e tölteni.

2012. máj. 27. 07:14
 1/2 anonim ***** válasza:

A leghosszabb videó több száz órás. A 21 perc bőven benne van, hiszen még a másfél órás filmek is egyre gyakoribbak.


Ha elég régi a profilod, és nem sértettél korábban szabályt, akkor szabadon tudsz hosszú videót feltölteni. Van, amikor telefonon, sms-ben kell igazolni magad, és csak utána engedi.

2012. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
egyszer volt egy kis gond a zenével, de végül váltottam, szal tiszta vagyok. tehát miután 15 percél hosszabb videókat töltök fel, akármennyi lehet?
2012. máj. 27. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!