Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Most rakattam össze egy újj...

Roli666 kérdése:

Most rakattam össze egy újj gépet és fagy mitől van?

Figyelt kérdés
4gb ram 1gb vidikártya, 3 magos 3ghz-s proci windows7 semmi baja se volt eddig de most rájött valami hogy bekapcsolom nem is tudok semmit csinálni vele mert bejön az asztal és nagyon lassú lefagy stb. csökkentett módba meg simán megy, eddig se volt semmi baja, vírus vagy valami lehet? mit tudok tenni?

2012. máj. 29. 21:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rakd újra a windowst ha utánna is szarakodik akkor már biztosan hardver
2012. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem lehet mást csinálni csak újra rakni a windowst?
2012. máj. 29. 21:23
 3/12 anonim ***** válasza:

Hááát sajna ez a legegyszerűbb

persze próbálkozhatsz rendszer optimalizáló progikkal de ezek több kárt csinálnak mint hasznot

esetleg CTRL+ALT+DEL folyamatoknál nézd meg hogy milyen progi fogja a gépet de itt csak olosan törölgess ha nem tudod mit csinálsz inkább ne piszkáld :)

2012. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el, aztán teszteld el, mi okozza. Bőven lehet hardveres hiba (valamelyik alkatrész hibás).

[link]

2012. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
De nagyon sokan ajánlgatjátok, hogy rakass össze gépet, aztán tessék, nem te vagy az első, aki rosszul jár. Velem is ez történt, aztán mérgemben visszakértem a pénzt és vettem kész konfigot. Nem bántam meg, csak megbízható cégtől kell beszerezni.
2012. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én megbízható emberrel rakattam össze az eddigi számítógépeim, sose vettem volna kész konfigurációt. Nem is volt sose bajom ezekkel a gépekkel!
2012. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
akkor szokott fagyni meg ha nem kontabilisak az alkatreszek 1 massal....
2012. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

vettem kész konfigot :D:D:D Hol media marktban?


Nevetséges

Persze nem a sarki közértes nénivel kell gépet összerakatni

Én senki véleményét nem kértem ki és láss csodát szuperül működik.


És általában a nem kompatibilis alkatrészek előbb okoznak rendszerhibát mint fagyást :)

2012. máj. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"akkor szokott fagyni meg ha nem kontabilisak az alkatreszek 1 massal...."

És akkor melegedni, ha "összejöttek" mi?

Magyarán ez baromság, ha nem kompatibilisek az általában máshogy mutatkozik meg.


"De nagyon sokan ajánlgatjátok, hogy rakass össze gépet"

Talán mert jobbat ki lehet hozni egy adott összegből mint megvenni egybe. Amúgy ilyenkor konfigot is ajánlunk mellé,.

Az meg, hogy esetleges hardverhiba lehet, az nem mi bűnünk, de sokkal valószínűbb, hogy a winnél vannak gondok, az meg legfőképp nem a mi bűnünk.

2012. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a Media Marktban, hanem a Qwertynél. Kész konfig volt, de mert nekem voltam kéréseim, kicsit átalakították. Évek óta megvan, semmi baja sincs. És kaptam hosszú három év garanciát.
2012. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!