Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a számitógépet...

Hogyan lehet a számitógépet ugy tönkre tenni, hogy ne látszódjon hogy én tettem?

Figyelt kérdés
Azt gondoltam ráeresztek vmi virust.AZ AVASTot hogy lehet kikapcsolni?Segitsetek kérlek.Mondjétok meg mit tegyek,hogy ne lehessen jó sokáig megjavitani.Az ,hogy ez mért szükséges legyen az én titkom.
2012. jún. 6. 08:27
 1/3 Csiß ***** válasza:
75%

1. Ha az avastot sem tudod kikapcsolni akkor te vírust az életben nem fogod célba juttatni.

2. Szoftveresen nem tudsz úgy tönkretenni egy gépet hogy sokáig ne egyen javítható.Legrosszabb esetben újra telepíti az embered a windowsd..1 óra max driverekkel stb stb.

2012. jún. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csiß ***** válasza:
legyen*
2012. jún. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 zsomkovacs ***** válasza:

1) Honnan akarsz olyan vírust szerezni, ami tényleg tud kárt (szoftveres, hardvereset rohadt nehéz, legfeljebb *talán* konkrét gépre lehetne írni, ha nagyon profi programozó lennél)?

2) Ezt tényleg 1-2 óra kijavítani.

3) Hardveres tönkretételre van pár jó, nehezen észrevehető módszer, amiket eszem ágában sincs elmondani, de személyes jelenlét kell hozzá, ergo lebuknál.

4) Ellenben ilyet csinálni bűncselekmény, fel is jelenthetnek, ha kiderül, de ha nem, akkor is nagyon bunkó dolog. (igen, a vírus telepítése is illegális)


Úgyhogy összefoglalva: NE CSINÁLD.

2012. jún. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!