Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » MSI laptop törött zsanér,...

MSI laptop törött zsanér, házilag hogyan lehetne megjavítani?

Figyelt kérdés

Már csak úgy tudok gépezni, hogy valamivel megtámasztom hátulról a képernyőjét, különben hátra bukna..

Totálisan széttört..már fel is vált a képernyőnél, látszanak a madzagok is..

Hogyan lehetne itthon, házilag okosan megbütykölni??


2012. jún. 10. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Veszel uj zsanert es kicsereled, kicserelteted. Maskepp az lcd panel epseget is kockaztatod.


Zsaner-t akar bontott-an is vehetsz, ugy nem olyan draga.

2012. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

sry a bontott link akart volna lenni.


[link]


Itt talalhatsz bontott dolgokat, esetleg keretet is, vagy ami meg serult.

2012. jún. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elég ritka áru az ilyen nekem is ez volt a bajom de én úgy oldottam meg hogy fogtak 2 nyák lapot réz réteggel bevont lap ha úgy tetszik alaplapok nyers verziója levágtam egy 2 db 2,5 cm x 2,5 cm-es darabot megreszeltem a fedelet a törött darabot és az egybefüggőt pillanatragasztóval igazgatás után véglegesen rögzítettem és miután megszáradt annyira hogy tartson utánna a belső avagyis a feléd néző oldalon reszelés és az illesztésednél kell felvinni egy kis építőzselétaztán fogtam építőzselét (szerencsére barátnőm műkörmöt épít tehát olyan boltokban keresd) körbevontam nagyon éppenhogy látszó réteggel uv lámpa alá egy olyan 10 percre biztos ami biztos ujabb réteg detto ezt addig játszottam amig szép vastag réteg nem jött létre.

Fontos hogy jól reszelj meg mindent rézzel bevont lapot műanyag részeket nagyon jós smirglivel akár és utánna egy ideig jó lesz amig nem találsz fedelet, nekem 2 hete ez van és tart igaz lecsukásról ne álmodjunk de szükségmegoldásként jó.

2015. febr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!