Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mac, Linux, Windows?

Mac, Linux, Windows?

Figyelt kérdés
Nekem windows 7 ultimate 32 bites operációs rendszerem van. Kétszer már töltöttem le rá Mac os x Lion kinézetet, de mivel ez csak egy hackelt téma volt nem működtek megfelelően az alap dolgaim a gépemen (acer travelmate 5520-as laptop). Azon gondolkoztam, hogy vajon lehet-e tenni rá egy nem apple gépre egy mac-es operációs rendszert. Itt: [link] találtam egy ehhez hasonló asztalt, ami mint kiderült, ubuntus. Az ubuntu tudtommal Linux, ha nem, javítsatok kérlek ki. Egy acer travelmate 5520-as laptopra lehet tenni Linux (Ubuntu) operációs rendszert?

#Windows #linux #kinézet #Ubuntu #Acer #dokk #asztal #Travelmate 5520-as laptop
2012. jún. 12. 10:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ha a Windows rendszer dobozos és nem OEM, akkor simán rá lehet tolni a Linuxot.
2012. jún. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az OEM licenc tiltja, hogy párhuzamosan egy másik oprendszer is legyen a gépen?
2012. jún. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Tökéletesen feltört Windows 7 Ultimate-em van. Tökéletes alatt azt értem, hogy eredetinek nézi és mennek a frissítések is kikapcsoláskor.
2012. jún. 29. 10:21
 14/15 anonim ***** válasza:

Akkor simán rá lehet rakni egy Linuxot.

Igen, az OEM (tudtommal) tiltja más oprendszer felhelyezését a gépre.

Kikerülni úgy lehet, ha csinálunk egy telepítőlemezt az OEM Windows-ról és utána el lehet szórakozni a többi oprendszerrel.

2012. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Animációra Blender való.
2012. júl. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!