Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van a számítógépemben egy...

Van a számítógépemben egy Gigabyte alaplapba integrált Realtek hangkártya. Elvileg tud 5.1 es hangot is kiadni de a gép hátulján nincs optikai kimenet csak a normális jack csatlakozó. Hogy lehet elő hozni?

Figyelt kérdés

2012. jún. 13. 21:36
 1/5 MaXXeGee ***** válasza:

Pl így ?

Ha rendesen fel van telepítve a drivere, és nem csak a win 7 univerzális hd audio driverével fut, akkor az értesítési területen ( a tálca az óra mellett) van egy Realtek Hd audio manager.

Az meg így néz ki:

[link]

És ott tudod beállítani, mutatom

2012. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom meg is van ez a progi,be is lehet állítani az 5.1 es hangot.Csak nemtudom hogy milyen csatlakozóval lehetne kivezetni az erősítőbe mert nincs rajta optikai csatlakozó
2012. jún. 14. 18:14
 3/5 A kérdező kommentje:
De azért köszi
2012. jún. 14. 18:14
 4/5 MaXXeGee ***** válasza:
Ha jól sejtem, lehet kapni 5.1 kábelszettet. Nézd meg egy "Mert hülye azért nem vagyok" boltban vagy egy számtech boltban.
2012. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen közben utána néztem és venni kell hozzá és bekell építeni a gépbe.De amúgyis rájöttem hogy egyenként is rálehet kötni (center,front stb.) Köszi a választ!
2012. jún. 14. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!