Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kivettem a cpu hűtőmet megtaka...

Kivettem a cpu hűtőmet megtakarítani, amikor vissza tettem a hűtőt bekapcsoltam elkezdett tölteni az XP majd folyamatosan újraindul! Rosszul dugták vissza? Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Most te csináltad, vagy nem? Minek piszkálod, ha nem értesz hozzá?
2012. jan. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én dugtam vissza,csak kijavított az iPhone..
2012. jan. 7. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
A hűtőborda nem illeszkedik megfelelően a CPU-hoz, ezért nem tudja a hőt elvezetni. A túlmelegedés miatt a BIOS újraindít.
2012. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszod! Esetleg az orvoslásban tudnál segíteni?
2012. jan. 7. 20:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Vedd le a hűtődet, kenj alá hővezető pasztát és rendesen tedd vissza.
2012. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugye nem érintetted a kezeddel sem a CPU felületét, sem a hűtőborda azon felületét, mely a CPU-hoz simul? Ha igen, akkor alkoholos vattával törölgesd le (az acetonos vatta is megfelel). Gondoskodj róla, hogy a hűtőborda rögzítés a maximális erővel nyomja (húzza) a hűtőbordát a CPU-hoz.
2012. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De,mindkettő megtörtént!
2012. jan. 7. 20:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért nem szabad hozzáérni a két érintkező felülethez, mert ha száraznak is érzed a bőröd, egy leheletnyi zsírréteg akkor is kerül a felületre, és ez épp elég a megfelelő hűtés ellehetetlenítésére.
2012. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Semmi ilyen probléma,egyszerű.. A szeretett Windows nem torelálta ezt
2012. jan. 12. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!